Nawigacja

Partnerzy

Piątek 23.03.2018

Witamy!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.

 

Witamy na naszej stronie

Wiadomości

 • 16 marca uczniowie kl.VI i VII wzięli udział w warsztatach plastycznych o tematyce wielkanocnej, które miały miejsce w Centrum Kultury w Żarnowie. Pod czujnym okiem Pani Heleny Kalisz, lokalnej twórczyni ludowej, wykonywali palmy wielkanocne. Efekty swojej pracy będą mogli zaprezentować w niedzielę palmową. Zap[raszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.

 • 13 marca uczniowie klas IV-VII wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do stolicy naszego kraju. Wyjechaliśmy z Żarnowa o godzinie 5:00. Na miejsce dotarliśmy około godziny 9:00. Podróż minęła naprawdę szybko i znośnie. Celem naszego wyjazdu było zwiedzanie Telewizji Polskiej, Sejmu i Senatu oraz Stadionu Narodowego. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na posiłek. Niestety, wszystko co fajne, szybko się kończy. W późnych godzinach wieczornych zmęczeni, ale bardzo zadowoleni dotarliśmy do Żarnowa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.

 • We czwartek 8 marca 2018r. Biskup Jerzy Mazur - Ordynariusz Diecezji Ełckiej około godziny 8:00 przybył do naszej szkoły, gdzie spotkał się z nauczycielami, pracownikami, uczniami oraz rodzicami. Przywitaliśmy Dostojnego Gościa z pieśnią na ustach - "Bądź pozdrowiony gościu nasz...". Oficjalnie Ks. Biskupa powitała Pani dyrektor oraz najmłodsi uczniowie. Po powitaniu zaprezentowany został montaż słowno – muzyczny o patronie szkoły Janie Pawle II. Następnie głos zabrał Ks. Biskup Jerzy Mazur, który podziękował za tak pięknie zorganizowane spotkanie i podzielił się swoimi refleksjami. Na zakończenie zaprosił wszystkich do wspólnej i krótkiej modlitwy różańcowej oraz udzielił wszystkim błogosławieństwa. Uczniowie na ręce Ks. bp. przekazali swój dar serca na cele misyjne. Po spotkaniu z uczniami wyjątkowy gość dokonał pamiątkowego wpisu do kroniki szkoły i spotkał się z nauczycielami, pracownikami szkoły oraz przedstawicielami rodziców. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.

 • 2 marca 2018 r. gościliśmy rycerzy z Bractwa Kerin z Gniewu. W niezwykły sposób przeprowadzili oni lekcję żywej historii, związaną z walką o niepodległość Państwa Polskiego. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w lekcji. Odgrywali określone role, a wszystko po to, aby poczuć klimat tamtych czasów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.

 • 15 lutego zorganizowaliśmy w szkole Walentynki. Wszyscy uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii dzięki specjalnie utworzonej walentynkowej poczcie. Każdy uczeń, który w tym dniu założył czerwony element ubioru był chroniony przed odpytywaniem Walentynki - Obrazek 1:)Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny. Odbył się  także Gminny Konkurs Grafiki Komputerowej "Kartka Walentynkowa". Więcej na temat konkursu w zakładce Konkursy.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
  Żarnowo Drugie 1
  16-300 Augustów
 • 0876436805

Galeria zdjęć