Środa 18.10.2017

Witamy!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.

Wiadomości

• W poniedziałek obchodziliśmy 39 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. Dzień Papieża Jana Pawła II jest polskim świętem obchodzonym co roku 16 października, ustanowionym przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w hołdzie papieżowi - Polakowi Janowi Pawłowi II. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.

• "W Dniu Nauczyciela, w dniu Waszego święta
    Staje tu przed Wami Młodzież uśmiechnięta.
    Aby Wam przekazać najlepsze życzenia
    I wyrazić słowem dzisiaj swe pragnienia.

Niechaj w dobrym zdrowiu płyną Wasze dni,
    Niech się staną jawą Wasze piękne sny.
    Niechaj trud Wasz zawsze plon obfity da."
    W piątek 13 października uczestniczyliśmy w szkolnym apelu z okazji Dnia Nauczyciela. Były wiersze, piosenki, kwiaty, podziękowania i nagrody :) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.

• 10 października w naszej szkole zostały przeprowadzone ćwiczenia z próbnej ewakuacji, w której uczestniczyła Jednostka Ochrony Przeciwpożarowej z OSP Netta. Podczas ćwiczeń dokonano praktycznego sprawdzenia organizacji i warunków ewakuacji uczniów oraz pracowników szkoły, a także przygotowani Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej do działań ratowniczo – gaśniczych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.

• 2 października uczniowie kl. III - V obejrzeli w Augustowskim Centrum Edukacyjnym  spektakl  „Akademia Pana Kleksa”. Aktorzy przedstawili sceny z życia uczniów Akademii stworzonej przez Ambrożego Kleksa. Uczestniczyliśmy m.in. w lekcji kleksografii, wysyłaliśmy w Kosmos oko pana Kleksa i przypomnieliśmy sobie historię szpaka Mateusza. Barwna scenografia, muzyka, światła, gra aktorów - to wszystko na długo pozostanie w pamięci uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.

• Dnia 27 września 2017r. w ramach działań "Bezpieczna droga do szkoły", augustowscy policjanci spotkali się z uczniami naszej szkoły. Podczas spotkania podkomisarz P. Jakubiak omówił: podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, używania elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym po zmierzchu; bezpiecznego korzystania z internetu i telefonów komórkowych oraz jak zachować się w przypadku spotkania z bezpańskim psem.
    W ramach ogólnopolskiej kampanii pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny” otrzymaliśmy kalendarz :) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.