Mistrz ortografii 2012/2013

Dnia 8 stycznia 2013r. uczniowie z klas IV-VI rywalizowali o miano Mistrza Ortografii na rok szkolny 2012/2013. Wzięło w nim udział 16 uczniów.

A oto wyniki:

I miejsce i tytuł "Mistrza Ortografii" uzyskało dwóch uczniów:

► Joanna Masłowska kl. VI

► Łukasz Maksimowski kl. VI

Prace tych uczniów nie zawierały żadnych błóędów ortograficznych ani interpunkcyjnych.

II miejsce - 1 błąd ortograficzny:

► Weronika Rusiłowska kl. VI

► Ewelina Wasilewska kl. V

► Agnieszka Szyperek kl. V

III miejsce - 2 błędy ortograficzne:

► Gabriela Jeleniewska kl. VI

Udział:

► Mateusz Rusiłowski kl. VI

► Marta Błyszczek kl. IV

► Aleksandra Jeleniewska kl. VI

► Monika Pobojewski kl. VI

► Ewelina Malinowska kl. V

► Kinga Ostrowska kl. VI

► Łukasz Karbowski kl. V

► Krystian Przekop kl. IV

► Michał Kowalewski kl. V

► Kornelia Gregorowicz kl. IV.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.