Gminny Konkurs "Kartka Walentynkowa"

14 lutego 2017r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II rozstrzygnięty został Gminny Konkurs Grafiki Komputerowej „Kartka Walentynkowa”, którego celem była popularyzacja grafiki komputerowej wśród dzieci i młodzieży. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Augustów i podzielony był na dwie grupy: pierwszą grupę stanowili uczniowie klas I-III, zaś drugą  - uczniowie klas IV- VI. Mieli oni wykonać kartkę walentynkową w programie Paint. Do konkursu przystąpili uczniowie z 6 szkół: z Białobrzeg, Netty, Jabłońskich, Janówki, Rutek i Żarnowa. Wpłynęło 24  grafik komputerowych. Przy ocenie prac czteroosobowe jury kierowało się: pomysłowym i oryginalnym ujęciem tematu, estetyką wykonania oraz zgodnością prac z tematem.

I tak wśród uczniów klas I –III przyznano:

I miejsce:

Dominika Doroszko kl. III - SP Żarnowo

II miejsce:

Dominika Zalewska kl. III - SP Rutki

III miejsce:

Maja Koronkiewicz kl. II - SP Białobrzegi

wyróżnienie:

Natalia Kaczyńska kl. II - SP Jabłońskie

Aleksandra Suchocka kl. III - SP Janówka

A wśród uczniów klas IV –VI przyznano:

I miejsce:

Karolina Kuklińska kl. VI - SP Rutki

II miejsce:

Kinga Chmielewska kl. VI - SP Żarnowo

III miejsce:

Justyna Szyperek kl. VI - SP Żarnowo

wyróżnienie:

Beata Karbowska kl. VI - SP Rutki

Julia Bartoszewicz kl. III - SP Janówka

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!