Nawigacja

Dzień Ziemi | I Festyn Rodzinny | X Gminny Konkurs Recytatorski | Konkurs Grafiki Komputerowej 2010 | Mistrz Ortografii 2010/2011 | Oblicza Ojczyzny | Piękno naszej Planety Ziemi | XI Gminny Konkurs Recytatorski | Najciekawszy różaniec | Konkurs Grafiki Komputerowej 2011 | Mistrz Ortografii 2011/2012 | Konkurs Mitologiczny 2012 | Najsympatyczniejsza koleżanka i najsympatyczniejszy kolega w kl. 0-VI | Zostań przyjacielem Ziemi | XII Gminny Konkurs Recytatorski | Magia świąt 2012 | Mistrz ortografii 2012/2013 | Konkurs Grafiki Komputerowej 2013 | "Ochrona przyrody" 2013 | Regionalny Konkurs Plastyczny | XIII Gminny Konkurs Recytatorski | Mistrz Ortografii 2013/2014 | „Ziemia – mój świat” 2014 | XIV Gminny Konkurs Recytatorski | "Zielona energia" 2015 | XV Gminny Konkurs Recytatorski | XVI Gminny Konkurs Recytatorski | Gminny Konkurs "Kartka Walentynkowa" | „Z lupą w świat przyrody" | Gminny Konkurs Plastyczny  "Bajkowy Świat" | XVII Gminny Konkurs recytatorski | II Gminny Konkurs "Kartka Walentynkowa" | „W kierunku Natury” | XVIII Gminny Konkurs Recytatorski

Konkursy

Gminny Konkurs Plastyczny "Bajkowy Świat"

30 maja w naszej szkole został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Bajkowy Świat", którego celem było rozwijanie inwencji twórczych, umiejętności plastycznych, rozbudzanie zainteresowań literaturą. Adresatami konkursu były dzieci z oddziałów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego z gminy Augustów.
Komisja w składzie Elżbieta Sierzputowska, Ewa Tabaka i Elżbieta Jarząbska przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach następującym osobom:
I grupa - 3,4 - latki
I miejsce

Amelia Łukowska - Zespół Wychowania Przedszkolnego w Janówce
II miejsce

Urszula Chodorska - Zespół Wychowania Przedszkolnego w Żarnowie
III miejsce

 Maria Smoleńska - Zespół Wychowania Przedszkolnego w Netcie
Wyróżnienie

 Maja Kopiczko - Zespół Wychowania Przedszkolnego w Rutkach
Tomasz Roszkowski -  Zespół Szkół w Białobrzegach
Gabriela Burak - Zespół Wychowania Przedszkolnego w Netcie
Gabriel Gregorowicz - Zespół Wychowania Przedszkolnego w Żarnowie.
II grupa - 5, 6 - latki
I miejsce

 Maja Łukowska - Zespół Wychowania Przedszkolnego w Janówce
II miejsce

 Izabela Bieniewska - Oddział przedszkolny w Netcie
III miejsce

 Dawid Kowalewski - Oddział przedszkolny w Żarnowie
Wyróżnienie

 Maciej Sidorowicz - Oddział przedszkolny w Rutkach
Antoni Czokajło - Zespół Szkół w Białobrzegach
Dominika Zarzecka - Zespół Szkół w Białobrzegach
Piotr Ostapowicz - Oddział przedszkolny w Netcie
Zuzanna Bartoszewicz - Oddział przedszkolny w Żarnowie.

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
    Żarnowo Drugie 1
    16-300 Augustów
  • 0876436805

Galeria zdjęć