II Gminny Konkurs "Kartka Walentynkowa"

15 lutego 2018r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II rozstrzygnięty został II Gminny Konkurs Grafiki Komputerowej „Kartka Walentynkowa”, którego celem była popularyzacja grafiki komputerowej wśród dzieci i młodzieży. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Augustów i podzielony był na dwie grupy: pierwszą grupę stanowili uczniowie klas I-III, zaś drugą  - uczniowie klas IV- VI. Mieli oni wykonać kartkę walentynkową w programie Paint. Do konkursu przystąpili uczniowie z 5 szkół: z Białobrzeg, Netty, Kolnicy, Janówki i Żarnowa.  Przy ocenie prac jury kierowało się: pomysłowym i oryginalnym ujęciem tematu, estetyką wykonania oraz zgodnością prac z tematem.

I tak wśród uczniów klas I –III przyznano:

I miejsce:

Izabela Ryszkiewicz kl. I - SP Kolnica

II miejsce:

Karolina Jabłońska kl. III - SP Kolnica

III miejsce:

Jan Kowalewski kl. II - SP Żarnowo

wyróżnienie:

Milena Danowska kl. II - SP Netta

Kinga Danowska kl. III - SP Janówka

Julia Kowalewska kl. III - SP Żarnowo

A wśród uczniów klas IV –VI przyznano:

I miejsce:

Natalia Suchocka kl. VI - SP Janówka

II miejsce:

Dawid Sturgulewski kl. V - SP Żarnowo

III miejsce:

Amelia Ślużyńska kl. V - SP Białobrzegi

wyróżnienie:

Hubert Klimaszewski kl. V - SP Białobrzegi

Aleksandra Chodorowska kl. V - SP Żarnowo

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!