Nawigacja

Dzień Ziemi | I Festyn Rodzinny | X Gminny Konkurs Recytatorski | Konkurs Grafiki Komputerowej 2010 | Mistrz Ortografii 2010/2011 | Oblicza Ojczyzny | Piękno naszej Planety Ziemi | XI Gminny Konkurs Recytatorski | Najciekawszy różaniec | Konkurs Grafiki Komputerowej 2011 | Mistrz Ortografii 2011/2012 | Konkurs Mitologiczny 2012 | Najsympatyczniejsza koleżanka i najsympatyczniejszy kolega w kl. 0-VI | Zostań przyjacielem Ziemi | XII Gminny Konkurs Recytatorski | Magia świąt 2012 | Mistrz ortografii 2012/2013 | Konkurs Grafiki Komputerowej 2013 | "Ochrona przyrody" 2013 | Regionalny Konkurs Plastyczny | XIII Gminny Konkurs Recytatorski | Mistrz Ortografii 2013/2014 | „Ziemia – mój świat” 2014 | XIV Gminny Konkurs Recytatorski | "Zielona energia" 2015 | XV Gminny Konkurs Recytatorski | XVI Gminny Konkurs Recytatorski | Gminny Konkurs "Kartka Walentynkowa" | „Z lupą w świat przyrody" | Gminny Konkurs Plastyczny  "Bajkowy Świat" | XVII Gminny Konkurs recytatorski

Konkursy

XIV Gminny Konkurs Recytatorski

Dnia 24 października 2014r. w naszej szkole odbył się XIVGminny Konkurs Recytatorski pod hasłem  "Żyła sla Nas -  Żyje z Nami". Najpierw pani Dyrektor powitała wszystkich przybyłych, a następnie uczniowie naszej szkoły wystąpili w krótkim montażu słowno – muzycznym, w którym przybliżyli sylwetkę  Ojca Świętego - Jana Pawła II. Później przyszedł czas na popisy konkursowiczów. Wszyscy uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom. Dzięki temu komisja w składzie:

  1. p. Zuzanna Rogucka 
  2. p. Elżbieta Sierzputowska
  3. p. Joanna Jagłowska     

długo głowiła się nad ustaleniem zwycięzców. Po burzliwych debatach przyznała następujące miejsca:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

I miejsce

♦ Jakub Zawieja kl. IV - SP Jabłońskie (opiekun p. A. Trocka)

♦ Kinga Bartoszewicz kl. V - SP Janówka (opiekun p. S. Gromak)

♦ Anna Namiotko kl. VI - SP Janówka (opiekun p. S. Gromak)

II miejsce

♦ Marcin Kotarski kl. V  - SP Jabłońskie (opiekun p. A. Trocka)

♦ Julita Dziądziak kl. V - SP Rutki (opiekun p. M. Grzęda)

♦ Zofia Ostrowska kl. V - SP Żarnowo (opiekun L. Lewkiewicz)

III miejsce

♦ Jakub Kowalewski kl. IV - SP Netta (opiekun p. A. Wąsewicz)

♦ Kornelia Gregorowicz kl. VI - SP Żarnowo (opiekun L. Lewkiewicz)

♦ Martyna Bobier kl. V - SP Kolnica (opiekun p. L. Rutkowska)

wyróżnienie

♦ Aleksandra Janczak kl. VI - SP Netta (opiekun p. A. Wąsewicz)

♦ Radosław Kondracki kl. V - SP Białobrzegi (opiekun p. G. Borawska)

♦ Urszula Żywalewska kl. VI - SP Białobrzegi (opiekun p. G. Borawska)

♦ Matylda Czerobska kl. IV - SP Kolnica (opiekun p. L. Rutkowska)

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
    Żarnowo Drugie 1
    16-300 Augustów
  • 0876436805

Galeria zdjęć