Wycieczka 1-dniowa

W ramach realizacji projektu „RÓWNE SZANSE EDUKACYJNE DLA WSZYSTKICH!” 4 maja 2013r. odbyła się jednodniowa wycieczka edukacyjna do Warszawy. Była ona wspólfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W wycieczce uczestniczyło 45 uczniów. Głównym celem wyjazdu było podniesienie świadomości i ekspresji kulturalnej uczniów.

Pierwszym punktem programu było Planetarium "Niebo Kopernika", gdzie  uczniowie odbywali podróż w kosmos. Pogoda dopisała, dzieci mogły odwiedzić ZOO i zobaczyć wiele zwierząt znanych im tylko z filmów czy programów telewizyjnych.Zwiedzanie warszawskiej Starówki również dostarczyło dużo wrażeń, a smak tam zjedzonych lodów towarzyszył długo wycieczkowiczom. Jednak zdecydowanie najwspanialszym i najciekawszym miejscem było Centrum Nauki Kopernik. Uczniów ogromnie zainteresowały wszystkie znajdujące się tam urządzenia, a możliwość ich dotykania sprawiła, że czas upłynął bardzo szybko. Wycieczka była bardzo udana. Dostarczyła dzieciom nowych niezapomnianych wrażeń oraz rozbudziła chęć poznawania świata.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.