Nawigacja

Osiągnięcia

2013/2014

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 

Lp.

Nazwa konkursu

Sukcesy

1.

Przedmiotowy Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego- Białystok

Ewelina Wasilewska kl.VI  - finalistka

2.

Przedmiotowy Wojewódzki Konkurs Historyczny- Białystok

Łukasz Karbowski kl.VI -  laureat

3.

Gminny Konkurs ortograficzny- "Mistrz Ortografii w klasach IV-VI”-  GOK Żarnowo

Ewelina Wasilewska – kl. VI- II miejsce

Marta Błyszczek  kl.V- II miejsce

Kinga Bartoszewicz – kl.IV- I miejsce

4.

Gminny Konkurs Fotograficzny- „Mój Tata i Ja”Rutki

Adam Ostrowski- Kl.V- wyróżnienie

5.

 Diecezjalny Konkurs Wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II- pod hasłem- Jan Paweł II – Święty”- Krasnopol

Łukasz Karbowski, Ewelina Wasilewska, Agnieszka Szyperek- kl.VI- I miejsce

6.

Powiatowy Konkurs Recytatorski – „Strofy i Pejzaże znad Netty” Augustów

Ewelina Rusiłowska kl.VI- wyróżnienie starosty powiatu augustowskiego,

7.

Powiatowy Konkurs Fotograficzny– „Strofy i Pejzaże znad Netty” Augustów

Ewelina Wasilewska kl.VI – II miejsce

 

8.

I gminny Historyczny Konkurs- Znamy patronów naszych szkół”- Jabłońskie- wiedza i konkurs plastyczny

 Marta Błyszczek kl.V- wyróżnienie- plastyczny

 

9.

XIII gminny Konkurs  Recytatorski - „ Z Błogosławionym J P II – na świat” Żarnowo

Michał Kowalewski kl.VI – II miejsce

Jakub Suchocki kl.VI – wyróżnienie

Kornelia Gregorowicz kl.V- wyróżnienie

10.

Konkurs Ortograficzny- „Mistrz Ortografii na rok szkolny 2013/2014”

I miejsce- Ewelina Wasilewska kL.VI

II miejsce - Agnieszka Szyperek kl.VI i Marta Błyszczek kl.V

III miejsce -Kinga Bartoszewicz kl.IV

 

11.

Szkolny Konkurs „Jestem bezpieczny”

I miejsce - Jakub Kupiński

II miejsce  -Iwona Dzieniszewska, Justyna Szyperek

12.

Gminny „Konkurs wielkanocny” – plastyka obrzędowa

II miejsce Martyna Malinowska

13.

Gminny Konkurs plastyczno-recytatorski „Słowem i pędzlem malowane”

I miejsce - Natalia Milanowska i

Wiktoria Milanowska

II miejsce - Justyna Szyperek

III miejsce - Aleksandra Podrecka

 

14.

Szkolny konkurs: „Najpiękniejszy zeszyt”

I m – Martyna Malinowska,

II m – Justyna Szyperek,

III m- Martyna Rusiłowska

15.

Gminny Konkurs przyrodniczo – plastyczny „Ziemia – mój świat”

II miejsce Martyna Malinowska

Wyróżnienie – Julia Sztukowska,

Jakub Kopańczyk

16.

Gminny Konkurs „Drużyna Mistrzów"

III miejsce: Martyna Malinowska, Bartosz Sawicki, Maciej Rusiłowski

17.

Gminny Konkurs  „Mały Omnibus”

II miejsce - Martyna Malinowska kl. III

III miejsce Adrian Bukowski kl. I

18.

Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur 2014

Łukasz Karbowski kl. VI - wyróżnienie

19.

Gminny Konkurs: Ziemia – mój świat”

I miejsce Ewelina Wasilewska kl. VI

I miejsce Maria Ostrowska kl. V

II miejsce Joanna Krupińska kl. IV

Wyróżnienie - Zofia Ostrowska kl. IV

20.

Powiatowe biegi przełajowe.

XIV miejsce - Maria Ostrowska kl. V

VIII miejsce Krystian Przekop kl. V

21.

Gminny drużynowy tenis stołowy

V miejsce drużyna dziewcząt: Kornelia Gregorowicz kl. V

Maria Ostrowska kl. V

Marta Błyszczek kl. V

V miejsce drużyna chłopców: Krystian Przekop kl. V

Michał Barszczewski kl. V

Karol Bukowski kl. V

22.

Turniej w tenisie stołowym o puchar Wójta Gminy Augustów

III miejsce: Ewelina Malinowska kl. VI

XIII miejsce: Michał Kowalewski kl. VI

V miejsce: Maria Ostrowska kl. V

XIII miejsce: Krystian Przekop kl. V

XIII miejsce: Kornelia Gregorowicz kl. V

VII miejsce: Karol Bukowski kl. V

23.

Szkolny turniej tenisa stołowego

I miejsce Ewelina Malinowska kl. VI, Michał Kowalewski kl. VI

II miejsce Maria Ostrowska kl. V; Jakub Niedźwiecki kl. V

III miejsce: Ewelina Wasilewska kl. VI; Karol Bukowski kl. V

24.

„Gminny przegląd Kolęd i Pastorałek”

I miejsce Zespół Gama

25.

Gminny Konkurs Historyczny „Znam patronów swoich szkół”

(część plastyczna i wiedzowa)

III miejsce Agnieszka Szyperek kl. VI

26.

Gminny konkurs plastyki obrzędowej „ Święto wiosny”

II miejsce Kornelia Gregorowicz kl. V

27.

Gminny przegląd wokalno - muzyczny

II miejsce Zespół Gama

28..

Szkolny Konkurs „Bezpiecznie na drodze”

I miejsce: Kornelia Gregorowicz, Marta Błyszczek, Maria Ostrowska

II miejsce: Szymon Kozłowski, Patrycja Mordaszewska, Jakub Niedźwiecki.

III miejsce: Aleksandra Ostrowska, Zofia Ostrowska, Magda Prusko, Kinga Bartoszewicz

Wyróżnienia: Michał Barszczewski, Karol Bukowski, Michał Masłowski, Adam Ostrowski, Krzysztof Krupiński, Krystian Przekop.

29.

 Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Taki mały, taki duży może świętym być – moja droga do świętości” dla Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

III miejsce Aleksandra Chodorowska;

Wyróżnienie:

Natalia Milanowska Dawid Sturgulewski

30.

Miejski konkurs plastyczny: „Bajki, baśnie, bajeczki”

Wyróżnienie: Aleksandra Chodorowska, Oliwier Chełmiński

31.

Gminny konkurs plastyki obrzędowej „Herody 2013”

Wyróżnienie (szopka) Oliwier chełmiński;

Wyróżnienie (ozdoby choinkowe) Nikolina Gregorowicz

32.

Gminny konkurs recytatorski: „Zwierzęta małe i duże”

III miejsce Adrian Bukowski

33.

Powiatowy konkurs plastyczny „Antynikotynowy bohater” SANEPID Augustów

I miejsce Jakub Kopańczyk

II miejsce Aleksandra Chodorowska

Wyróżnienie: Oliwier Chełmiński

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
    Żarnowo Drugie 1
    16-300 Augustów
  • 0876436805

Galeria zdjęć