• O NAS

• Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnowie.

Placówka przedszkolna dla dzieci w wieku 3 – 5 lat przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnowie istnieje od 1 marca 2007 r. Początkowo funkcjonowała jako Klub Przedszkolaka zorganizowany we współpracy z Fundacją Wspomagania Wsi w Warszawie. Następnie została przekształcona w Zespół Wychowania Przedszkolnego prowadzony przez Gminę Augustów na podstawie uchwały Rady Gminy Nr XVIII/161/09 z dn. 26 czerwca 2009 r. Zajęcia w zespole odbywały się przez 3 dni w tygodniu. Od 1 listopada 2009 r. gmina realizuje projekt „DAĆ SZANSĘ PRZEDSZKOLAKOM W GMINIE AUGUSTÓW” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki środkom unijnym placówka funkcjonuje jako Punkt Przedszkolny. Zajęcia odbywają się przez 5 dni w tygodniu po 5 godzin dziennie, dodatkowo zatrudniono pomoc nauczycielki przedszkola.

W roku szkolnym 2011/2012 do Punktu Przedszkolnego w Żarnowie uczęszcza 14 dzieci.

Lista dzieci przyjętych do Punktu Przedszkolnego w Żarnowie w roku szkolnym 2011/2012:

1. Adrian Bukowski

2. Oliwier Chełmiński

3. Aleksandra Chodorowska

4. Kinga Ciesielska

5. Amelia Dobkowska

6. Dominika Doroszko

7. Nikolina Gregorowicz

8. Wiktoria Grochowska

9. Sebastian Klukowski

10. Kacper Koronkiewicz

11. Weronika Kowalewska

12. Dawid Sturgulewski

13. Przemysław Sturgulewski

14. Szymon Zawadzki

W roku szkolnym 2010/2011 do Punktu Przedszkolnego w Żarnowie uczęszcza 12 dzieci.

Lista dzieci przyjętych do Punktu Przedszkolnego w Żarnowie w roku szkolnym 2010/2011:

1.  Dominika Chełmińska

2. Iga Chełmińska

3. Maciej Koronkiewicz

4. Jakub Kupiński

5. Damian Maksimowski

6. Natalia Milanowska

7. Wiktoria Milanowska

8. Barbara Niedźwiecka

9. Julia Siedlecka

10. Kamil Sturgulewski

11. Magdalena Wasilewska

12. Robert Wasilewski

W roku szkolnym 2009/2010 do Punktu Przedszkolnego w Żarnowie uczęszcza 17 dzieci.

Lista dzieci przyjętych do Punktu Przedszkolnego w Żarnowie w roku szkolnym 2009/2010:

1. Michał Błyszczek

2. Dominika Chełmińska