Nawigacja

Dzień Ziemi | I Festyn Rodzinny | X Gminny Konkurs Recytatorski | Konkurs Grafiki Komputerowej 2010 | Mistrz Ortografii 2010/2011 | Oblicza Ojczyzny | Piękno naszej Planety Ziemi | XI Gminny Konkurs Recytatorski | Najciekawszy różaniec | Konkurs Grafiki Komputerowej 2011 | Mistrz Ortografii 2011/2012 | Konkurs Mitologiczny 2012 | Najsympatyczniejsza koleżanka i najsympatyczniejszy kolega w kl. 0-VI | Zostań przyjacielem Ziemi | XII Gminny Konkurs Recytatorski | Magia świąt 2012 | Mistrz ortografii 2012/2013 | Konkurs Grafiki Komputerowej 2013 | "Ochrona przyrody" 2013 | Regionalny Konkurs Plastyczny | XIII Gminny Konkurs Recytatorski | Mistrz Ortografii 2013/2014 | „Ziemia – mój świat” 2014 | XIV Gminny Konkurs Recytatorski | "Zielona energia" 2015 | XV Gminny Konkurs Recytatorski | XVI Gminny Konkurs Recytatorski | Gminny Konkurs "Kartka Walentynkowa" | „Z lupą w świat przyrody" | Gminny Konkurs Plastyczny  "Bajkowy Świat" | XVII Gminny Konkurs recytatorski | II Gminny Konkurs "Kartka Walentynkowa" | „W kierunku Natury” | XVIII Gminny Konkurs Recytatorski

Konkursy

Regionalny Konkurs Plastyczny

  W miesiącach maj- czerwiec w naszej szkole został zorganizowany Regionalny Konkurs Plastyczny Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II pod hasłem "Losy dzieci na całym świecie". W konkursie wzięło udział 18 prac plastycznych z czterech szkół im. Jana Pawła II. Szkoła Podstawowa  w Łubinie Kościelnym – 4 prace, Szkoła Podstawowa w Krasnopolu -2 prace, Szkoła podstawowa w Osiowcu - 1 praca i Szkoła podstawowa w Żarnowie - 11 prac. Ze względu na to, iż wpłynęło niewiele prac z innych szkół, zakwalifikowano więcej prac ze szkoły w Żarnowie.

Komisja w składzie:

1. p. Ewa Tabaka

2. p. Agnieszka Rybi

3. p. Eugenia Sieńkowska

         Oceniła przesłane prace i wyróżniła następujące dzieci:

I MIEJSCE:

  1. Weronika Kondrat, kl. I

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym

Op. Barbara Łobasiuk

 

  1. Wiktoria Bańkowska, kl.I

Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Osowcu

Op.Grażyna Kołdys

 

II MIEJSCE:

  1. Dominika Chełmińska ,kl.I

                    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie

                    Op. Małgorzata Motulewicz

 

  1. Jakub Zawadzki, kl. I

                    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym

                    Op. Barbara Łobasiuk

 

           3)  Sylwia Złotkowska,kl.I

                Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym

                Op. Barbara Łobasiuk

            4) Natalia Milanowska kl. I

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie

      Op. Małgorzata Motulewicz

 

 

III MIEJSCE:

  1.   Wasilewski Jakub, kl.I

      Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym

       Op. Barbara Łobasiuk

 

 

  1. Magda Prusko, kl. II

                   Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie

                   Op. Alicja Mołodziejko

  1. Julia Siedlecka kl. I

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie

      Op. Małgorzata Motulewicz

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody. Oprócz tego wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a opiekunowie podziękowania. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
    Żarnowo Drugie 1
    16-300 Augustów
  • 0876436805

Galeria zdjęć