eTwinning w naszej szkole

eTwinning to społeczność szkół w Europie. Jest to platforma, na której nauczyciele i uczniowie mogą realizować projekty z nauczycielami i uczniami z innych europejskich szkół.

Od tego roku szkolnego nasza szkoła również dołączyła do tej społeczności. Właśnie zaczęliśmy pracę nad pierwszym, świątecznym projektem „Magical Christmas”. W projekcie tym oprócz naszej szkoły biorą udział szkoły z Włoch, Grecji, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Turcji, Ukrainy, Hiszpanii, Słowacji, Bułgarii, Rumunii oraz z Albanii.

Na dodatkowych lekcjach z języka angielskiego oraz na lekcjach plastyki uczniowie z klasy V i VI będą  wykonywali kartki świąteczne oraz będą pisali życzenia dla kolegów i koleżanek z partnerskich krajów.

Podsumowanie projektu w styczniu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Album fotograficzny.